Přihlásit

Náš příběh

 1. Psal se rok 1990

  Firma Smolík vznikla v garáži našeho rodinného domu, kde jsme od září roku 1990 měli první dílnu na vykrajovačky a formičky. Začínali jsme s pěti pracovníky, kteří tvarovali a letovali ve svých domácnostech.

  ikona
 2. Rozkvět

  V roce 1998 jsme své řemeslo přestěhovali do domu č.p. 3 ve Svratce na náměstí. Díky více pracovním silám a nové technologii jsme mohli zvyšovat naší výrobu a získávat nové zákazníky. Zároveň jsme poprvé začali vyvážet naše produkty do zahraničí.

  ikona
 3. Stabilita

  Od roku 2010 sídlíme ve zrekonstruované hale ve Svratouchu. Tato hala nám umožnila zásadní rozvoj. Díky její velikosti jsme mohli instalovat moderní stroje, které nám pomáhají vyrábět nejrozmanitější tvary vykrajovaček, formiček a ostatních cukrářských pomůcek.

  ikona
 4. Nyní

  Naše firma dodává své výrobky do většiny států Evropy a neustále se nám daří export navyšovat. V současnosti zaměstnáváme zhruba 30 zaměstnanců.

  ikona
Naše výrobky jsou z kvalitního pocínovaného, nerezového nebo poteflonovaného plechu. Díky tomu mají vykrajovačky a formičky dlouhou životnost a nezklamou Vás při pečení perníčků, cukroví a dalších kulinářských dobrot. Velkou část strojů jsme si stavěli na míru pro naše potřeby, a proto jsme schopni vytvářet ty nejsložitější a nejrozmanitější tvary. V našich výrobcích se snoubí kvalita a tradice, což podtrhuje fakt, že se vyrábí výhradně v České republice.

Certifikáty

Premium quality

“Na základě prověření technické dokumentace a provedených zkoušek Strojírenský zkušební ústav, s. p., tímto certifikátem potvrzuje, že u vzorků předmětných výrobků zjistil shodu jejich vlastností s aplikovanými požadavky.”

CZ EN DE
Premium quality

Český výrobek

“Držitel osvědčení splnil požadavky pro udělení licence k užívání ochranné známky ČESKÝ VÝROBEK stanovené Nadačním fondem ČESKÝ VÝROBEK.”

CZ EN
Český výrobek

Speciální ceny a spolupráce s B2B partnery

Ozvěte se nám prostřednictvím e-mailu nebo
telefonu a získejte náš speciální ceník pro
velkoodběratele a dlouhodobé partnery.